Field Group Background (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
