Field Group Background (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
