Field Group Background (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Image
de: Bild

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Image style
de: Bildstil

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
