Field Group Background (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Image style
fr: Style d'image

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
