Field Group Background (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Fields
fa: میدانها

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
