Field group bootstrap (3.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Link
af: Skakel

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Active
af: Aktief

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Direction
af: Rigting

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
