Field group bootstrap (3.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Close
gu: બંધ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
