Field group bootstrap (3.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Link
th: ลิงค์

en: Back
th: กลับ

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Warning
th: การเตือน

en: Close
th: ปิด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Direction
th: คำอธิบาย
