Field group bootstrap (3.0.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Link
ar: رابط

en: Back
ar: رجوع

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Active
ar: نشط

en: Fields
ar: الحقول

en: Mode
ar: النمط

en: Warning
ar: تحذير

en: Close
ar: إغلاق

en: Hidden
ar: مخفي

en: Info
ar: معلومات

en: Style
ar: نمط

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Information
ar: معلومات

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
