Field group bootstrap (3.0.10) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
