Field group bootstrap (3.0.10) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Active
jv: Aktif

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Fields
jv: Field

en: Warning
jv: Weling

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Direction
jv: Arah
