Field group bootstrap (3.0.10) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Link
sv: Länk

en: Back
sv: Tillbaka

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Footer
sv: Sidfot

en: Fields
sv: Fält

en: Mode
sv: Läge

en: Warning
sv: Varning

en: Close
sv: Stäng

en: Hidden
sv: Dold

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Info
sv: Information

en: Style
sv: Stil

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Tabs
sv: Flikar

en: Direction
sv: Riktning

en: Light
sv: Ljust

en: Directions
sv: Instruktioner

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Dark
sv: Mörkt

en: Responsive
sv: Följsam

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
