Field group bootstrap (3.0.10) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Mode
ug: مودېل

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Direction
ug: يۆنىلىش
