Field group bootstrap (3.0.10) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Link
ur: ربط

en: Back
ur: واپس

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Active
ur: فعال

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Warning
ur: انتباہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Direction
ur: سمت
