Field group bootstrap (3.0.11) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Active
az: Aktiv

en: Bottom
az: Aşağı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Close
az: Bağlı

en: Hidden
az: Gizli

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Tabs
az: Tablar

en: Direction
az: İstiqamət

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
