Field group bootstrap (3.0.12) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Link
hy: Հղում

en: Back
hy: Հետ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Direction
hy: Ուղղություն
