Field group bootstrap (3.0.12) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Link
pl: Odnośnik

en: Back
pl: Wstecz

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Active
pl: Aktywne

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Fields
pl: Pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Border
pl: Obramowanie

en: Close
pl: Zamknij

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Info
pl: Informacja

en: Style
pl: Styl

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Information
pl: Informacja

en: Direction
pl: Kierunek

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Dark
pl: Ciemny

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Extra large
pl: Bardzo duże

en: Show progress bar
pl: Pokaż pasek postępu

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder
