Field group bootstrap (3.0.12) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: Active
ps: فعال

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Close
ps: تړل

en: Hidden
ps: پټ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Style
ps: ډول

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Tabs
ps: ټوپونه
