Field group bootstrap (3.0.12) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Link
pt: Ligação

en: Back
pt: Para trás

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Active
pt: Ativo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Fields
pt: Campos

en: Mode
pt: Modo

en: Warning
pt: Aviso

en: Close
pt: Fechar

en: Hidden
pt: Oculto

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Info
pt: Informações

en: Style
pt: Estilo

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Tabs
pt: Separadores

en: Information
pt: Informação

en: Direction
pt: Direção

en: Top center
pt: Centro superior

en: Bottom center
pt: Centro inferior

en: Responsive
pt: Responsivo
