Field group bootstrap (3.0.13) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Link
be: Спасылка

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Active
be: Актыўна

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Fields
be: Палі

en: Mode
be: Лад

en: Warning
be: Увага

en: Hidden
be: Схаваць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Direction
be: Накірунак

en: Dark
be: Цёмная
