Field group bootstrap (3.0.13) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Active
bs: Aktivan

en: Fields
bs: Polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Style
bs: Stil

en: Tabs
bs: Tabovi
