Field group bootstrap (3.0.13) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Link
gl: Ligazón

en: Back
gl: Voltar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Active
gl: Activo

en: Bottom
gl: Botón

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Mode
gl: Modo

en: Warning
gl: Alerta

en: Close
gl: Pechar

en: Hidden
gl: Oculto

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Information
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Dark
gl: Escuro

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso
