Field group bootstrap (3.0.13) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Link
ka: ბმული

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Active
ka: აქტიური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Fields
ka: ველები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Hidden
ka: დამალული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: Style
ka: სტილი
