Field group bootstrap (3.0.13) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Active
km: សកម្ម

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Mode
km: របៀប​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Close
km: បិទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Direction
km: ទិស
