Field group bootstrap (3.0.13) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Footer
lt: Poraštė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mode
lt: Būdas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Direction
lt: Kryptis

en: Light
lt: Šviesi

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
