Field group bootstrap (3.0.13) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Back
my: နောက်သို့

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
