Field group bootstrap (3.0.15) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Link
is: Hlekkur

en: Back
is: Til baka

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Active
is: Virkt

en: Footer
is: Fótur

en: Fields
is: Svæði

en: Mode
is: Hamur

en: Warning
is: Viðvörun

en: Close
is: Loka

en: Hidden
is: Falið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Tabs
is: Flipar

en: Information
is: Upplýsingar

en: Direction
is: Stefna
