Field group bootstrap (3.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Active
am: ገባሪ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Direction
am: አቅጣጫ
