Field group bootstrap (3.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Active
is: Virkin

en: Mode
is: Støða

en: Hidden
is: Krógvað

en: Direction
is: Kós
