Field group bootstrap (3.0.4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Active
kk: Белсенді

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: Direction
kk: Бағыт
