Field group bootstrap (3.0.4) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Link
tr: Bağlantı

en: Back
tr: Geri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Active
tr: Etkin

en: Bottom
tr: Alt

en: Fields
tr: Alanlar

en: Mode
tr: Kip

en: Warning
tr: Uyarı

en: Close
tr: Kapat

en: Hidden
tr: Gizli

en: Delay
tr: Gecikme

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Info
tr: Bilgi

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Information
tr: Bilgi

en: Direction
tr: Yön

en: Directions
tr: Yönler

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder
