Field group bootstrap (3.0.5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Active
eo: Aktiva

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Direction
eo: Direkto
