Field group bootstrap (3.0.5) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Active
ku: چالاکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: Information
ku: زانیاری

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
