Field group bootstrap (3.0.7) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Link
he: קישור

en: Back
he: אחורה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Active
he: פעיל

en: Bottom
he: למטה

en: Fields
he: שדות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Close
he: סגירה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: Style
he: סגנון

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Tabs
he: לשוניות

en: Information
he: מידע

en: Direction
he: כיוון

en: Directions
he: כיוונים

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט
