Field group bootstrap (3.0.7) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Active
sl: Aktiven

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Close
sl: Zapri

en: Hidden
sl: Skrito

en: Info
sl: Podatki

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Direction
sl: Smer
