Field group bootstrap (3.0.8) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Back
el: Πίσω

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Active
el: Ενεργό

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Fields
el: Πεδία

en: Mode
el: Τρόπος

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Style
el: Στυλ

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
