Field group bootstrap (3.0.8) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Link
hr: Poveznica

en: Back
hr: Natrag

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Active
hr: Aktivno

en: Bottom
hr: Dno

en: Fields
hr: Polja

en: Mode
hr: Režim

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Direction
hr: Smjer

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
