Field group bootstrap (3.0.8) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Link
lv: Saite

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Information
lv: Informācija

en: Direction
lv: Virziens

en: Directions
lv: Virzieni

en: Responsive
lv: Responsīvs
