Field group bootstrap (3.0.8) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Link
nn: Lenke

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: Close
nn: Lukk

en: Hidden
nn: Skjult

en: Info
nn: Informasjon

en: Direction
nn: Retning
