Field group bootstrap (3.0.9) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Back
et: Tagasi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Active
et: Aktiivne

en: Bottom
et: Alumine

en: Fields
et: Väljad

en: Mode
et: Viis

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Border
et: Piirjoon

en: Close
et: Sulge

en: Hidden
et: Peidetud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Tabs
et: Sakid

en: Information
et: Andmed

en: Direction
et: Suund

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Responsive
et: Adapteeruv
