Field group bootstrap (3.0.15) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Link
eu: Esteka

en: Back
eu: Itzuli

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Active
eu: Aktiboa

en: Bottom
eu: Behean

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Fields
eu: Eremuak

en: Mode
eu: Modoa

en: Warning
eu: Kontuz

en: Border
eu: Ertza

en: Close
eu: Itxi

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: Style
eu: Estiloa

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Information
eu: Informazioa

en: Direction
eu: Helbidea

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
