Field group bootstrap (3.0.15) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Link
mr: दुवा

en: Back
mr: मागे

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Active
mr: सक्रिय

en: Close
mr: बंद

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: Direction
mr: दिशा
