Field group bootstrap (3.0.15) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Link
te: లింకు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం

en: Style
te: శైలి

en: Information
te: సమాచారం

en: Direction
te: దిశ
