Field group bootstrap (8.x-1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Direction
or: ଦିଗ
