Field group bootstrap (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Active
sq: Aktiv

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Direction
sq: Orientimi
