Field group bootstrap (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Active
ro: Activ

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Close
ro: Închideți

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Info
ro: Informație

en: Style
ro: Stil

en: Tabs
ro: Taburi

en: Information
ro: Informații

en: Direction
ro: Direcție

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder
