Field group bootstrap (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Active
cs: Aktivní

en: Fields
cs: Pole

en: Mode
cs: Režim

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Close
cs: Zavřít

en: Hidden
cs: Skryté

en: Style
cs: Styl

en: Tabs
cs: Záložky

en: Information
cs: Informace

en: Direction
cs: Směr

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Style: @style
cs: Styl: @style

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
