Field group bootstrap (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Active
ne: सक्रिय

en: Mode
ne: प्रकार

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Info
ne: जानकारी

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Direction
ne: दिशा
