Field group bootstrap (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Active
vi: Hoạt động

en: Fields
vi: Các trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Border
vi: Biên

en: Close
vi: Đóng

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Info
vi: Thông tin

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Information
vi: Thông tin

en: Direction
vi: Hướng

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Col
vi: Cột

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Dark
vi: Sẫm màu
