Field group bootstrap (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Active
fi: Voimassa

en: Fields
fi: Kentät

en: Mode
fi: Tila

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Border
fi: Raja

en: Close
fi: Sulje

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Info
fi: Tieto

en: Style
fi: Tyyli

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Information
fi: Tietoa

en: Direction
fi: Suunta

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Style: @style
fi: Tyyli: @style

en: Dark
fi: Tumma

en: Show label
fi: Näytä etiketti

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
